tepovanie gauču a kobercov

3 dôvody prečo je tepovanie dôležité

Stále existuje dosť ľudí, ktorí tepovanie nepovažujú za niečo potrebné. Preto sme sa rozhodli uviesť 3 dôvody, prečo by ste tepovaniu mali dať šancu. Ešte predtým si ale skúste tipnúť koľkokrát človek za život vymení vrchnú vrstvu kože a koľko priemerne trávime ročne za volantom. Máte? Neskôr sa dozviete, prečo sme sa vás to pýtali.

tepovanie gauču a kobercov

  1. Vzhľad a estetika

Či sa jedná o koberce, sedačky, auto, či matrac, takmer s istotou sa po istom čase nájde „spôsob“, ako ich znečistiť tak, že bežné prostriedky sú na fľaky prikrátke. Nepriateľom sú rôzne sladené nápoje, čokoláda, káva, či solené oriešky. V lete sa k nim pridá aj pot, ktorý okrem vizuálneho problému môže spôsobiť aj nepríjemné zatuchnutie.

Ich spoločným menovateľom je neestetický vzhľad a to je nočná mora (nielen) gazdiniek. Auto, či pohovka je vašou vizitkou. Ani deťom do školy neoblečiete tričko, ak má čo i len nepatrný fliačik. Preto by ste rovnako nekompromisne mali pristúpiť aj tepovaniu miest, kde trávite väčšinu dňa ( matrac, sedačka, auto…)

VEDELI STE?

TEPUJEM.SK už 7 rokov pomáhame klientom po celom Slovensku zlepšovať kvalitu ich života a zdravia. Pomocou odborného hĺbkového tepovania vytiahneme špinu a smrad.

 

  1. Pachy

Niekedy sú pachy podceňovaným dôvodom ale to je chyba. Človek má tendenciu dať radšej do auta voňavý stromček a doma celý deň vetrať. Pach často necítime ale my vieme, že tam je. Jedná sa totiž často o náš pach, na ktorý sme zvyknutí. Preto odporúčame tepovať napr. matrace alebo sedacie súpravy aj preventívne, nielen vtedy, keď už je to skutočne nutné.

Tým, že sa matrac alebo gauč nachádzajú vo väčšom priestore, tak zápach nemusí byť skutočne citeľný. Predstavte si ale auto, ktoré má zanedbanú „tepovaciu servisnú prehliadku“. V lete, kedy teplota v aute vystúpi aj nad 45 stupňov, teplo zaručene vytiahne všetky smrady. V malom priestore to skutočne pocítite.

Pachy ale môžu byť sprievodným javom plesní, prachu alebo rozkladajúcich sa organických zvyškov, preto hľadajte najskôr príčinu až potom pristúpte ku kvalitnému tepovaniu, ktoré vytiahne nepríjemné pachy.

  1. Zdravie

Niečo sme načrtli už v predchádzajúcom bode ale teraz si na to posvietime trochu viac. Zápach alebo estetika nemajú priamy dopad na vaše zdravie. Roztoče, prach, peľ, alergény, rozkladajúce sa organické látky – to už je iná kapitola. Ak ste prižmúrili oči pri fľakoch a vydržíte aj smrádok, tak pri zdraví by ste nemali robiť žiadne kompromisy.

Priemerný človek za svoj život „vymení“ vrchnú vrstvu kože 900 krát. V aute ročne strávime 290 hodín. Za celý život prespíme 23 rokov.

Tieto zaujímavé fakty vám majú ukázať, aké dôležité je mať miesta, kde trávime množstvo času, zdravotne na najvyššej možnej úrovni. Nikto netúži vdychovať cez noc hordy roztočov a následne v zápche v aute dýchať zvírený prach a peľ.

My vás zbavíme týchto nežiaducich drobných problémov a k tomu ako bonus máte váš gauč, matrac, koberec či auto bez škvŕn a bez zápachu.

 

Potrebujete tepovanie v Žiline? Pozrite si desiatky recenzií našich spokojných zákazníkov a vyskúšajte na “vlastnej koži” našu profesionalitu.

Reklamný článok