detské oblečenie

Vyberať detské oblečenie je v súčasnosti pôžitok

Neexistuje mamička, ktorá by sa netešila na nákup detskej výbavičky. Pozor však na starostlivých členov rodiny a priateľky, ktoré vám už chystajú balíčky oblečenia pre bábätká po svojich deťoch, radosť vám môžu rýchlo pokaziť.

detské oblečenie

Detské oblečenie sa často dedí

Stáva sa, že my dospelí nemáme čo na seba, no keď otvoríme šatník našich detí, zvalia sa na nás kopy oblečenia, ktoré sa už do skrine ledva vprace. Je to dôsledok toho, že ste sa pri nákupe detského oblečenia príliš odviazali? Možno sú na vine všetci tí, ktorí vám ochotne poskytli oblečenie po svojich bábätkách, aby im doma nezaberalo miesto… Keď sa vám nabudúce niekto ponúkne, že vám prinesie balík detského oblečenia, s najväčšou pravdepodobnosťou to bude robiť celé roky, a tak sa oberiete o tú radosť zostaviť drobcom šatník podľa vlastného vkusu. Riešením však je aj to, že si z daného balíka zdedených vecí vyberiete pár najlepších kusov, ktoré sa vám naozaj páčia, a zvyšok posuniete ďalej, napr. rodinám v núdzi, ktoré si isto nebudú preberať.

Základné oblečenie pre bábätká

Čo by mala obsahovať vaša výbava detského oblečenia, kým prídete z pôrodnice? Z najmenších konfekčných veľkostí postačí pár kusov body korešpondujúcich s aktuálnym ročným obdobím, podľa toho aj tielka a pančuchy, dva-tri svetríky, kabátik, overaly na spanie a dupačky/tepláky s pár ponožkami. Keďže dieťatko treba prezliekať aj viackrát za deň, z oblečenia pre bábätko majte k dispozícii približne tri súpravy na každý deň. Detičky rastú rýchlo a ani nezbadáte, kedy z veľkosti 56 prejdete na 68 a váš drobček sa začne plaziť po zemi. Oblečenie pre bábätká preto nakupujte s ohľadom na rýchly rast, na každé obdobie pár kusov. Vždy majte poruke nasledujúcu vhodnú veľkosť oblečenia– čo je jeden týždeň dobré, môže byť na ďalší zázračne malé.

Honba za najlepším detským oblečením

Babičky a tety sú už raz také – potrpia si na detskej móde, lebo je taká rozkošná a štýlová! Čo návšteva, to nový kúsok v šatníku. Ak sa tomu chcete vyhnúť, dopredu im to povedzte, inak si nákup oblečenia pre svojich drobcov nikdy neužijete. V súčasnosti je na trhu množstvo originálneho a kvalitného detského oblečenia pre dievčatá a chlapcov rôzneho veku a doplnkov k nim, ako sú traky, podbradníky, čiapky, batôžky a pod., takže doladiť outfit nie je problém. Dobrá rada na záver – nikdy nešetrite najkrajšie kúsky oblečenia, môže sa stať, že ho vaše dieťa nevynosí a zbytočne bude stáť v skrini. Každý deň sa potešte pohľadom na malú princeznú či princa.

Reklamný článok